GRUPA LITERACKA AILES

"Słowa tworzą zdania. Zdania akapity. Czasami akapity ożywają i zaczynają oddychać."

Stephen King

Man at Desk
 

WYDANE ANTOLOGIE

 
Dopóki śmierć nas nie rozłączy

DOPÓKI ŚMIERĆ NAS NIE ROZŁĄCZY

Zakochaj się na zabój, pałaj zemstą z powodu nieodwzajemnionej miłości, pozwól doprowadzić się do szaleństwa i ustrzelić Amorowi. Tylko uważaj, nie każde love story kończy się dobrze, za to we wszystkich serce odgrywa najważniejszą rolę – albo zaczyna bić szybciej, albo zatrzymuje się na zawsze.


Pozwól nam się porwać do mrocznego tańca, w którym słowa „Dopóki śmierć nas nie rozłączy” nabiorą zupełnie nowego znaczenia!

KILKA SŁÓW O GRUPIE LITERACKIEJ AILES

Jesteśmy grupą ludzi, którzy postawili na pasję i chcą podzielić się swoimi powieściami właśnie z Tobą, drogi Czytelniku.

W zamian liczymy na komentarz, który pozwoli nam udoskonalać swój warsztat.

Ailes to nie jest zwykła grupa - to styl życia, który wyznaje każdy z jej uczestników. Mamy tylko jeden wymóg: miłość do książek. Jeśli i ty czujesz się książkoholikiem, to koniecznie musisz z nami zostać!

Na stałe w naszych szeregach jest około trzydziestu osób, które bardzo lubią rozwijać swoje pasje, tak więc coraz częściej pojawiają się książki spod ręki naszych autorów, w tym nasze wspólne zbiory opowiadań. Działamy już od kilku lat, ale końca naszych pomysłów nie widać.


Zapowiadamy więc, że jeszcze nieraz o nas usłyszycie!

Notebook and Pen
 
Green Typewriter

„Niepiszący pisarz jest jednak dziwolągiem, który rzuca wyzwanie obłędowi”.

Franz Kafka

 

KSIĄŻKI NASZYCH AUTORÓW

 
 

SŁOWA ULATUJĄ, PISMO POZOSTAJE...

 
 

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 
 

KONTAKT

Grupa liczy sobie kilkudziesięciu członków w różnym przedziale wiekowym, każdy jest inny, łączy nas zamiłowanie do tworzenia czegoś z niczego. Wszyscy znajdą dla siebie miejsce.


Współpraca jest w pełni darmowa i dobrowolna. Z przyjemnością połączymy siły z: wydawnictwami, organizacjami charytatywnymi, recenzentami, blogerami, vlogerami, prasą oraz branżami pokrewnymi.

Zapraszamy do udziału w naszych konkursach!

Śledźcie nas w social media:

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter

Dziękujemy za wiadomość!

Books